Volný čas

miskolc-lillafured-vlak-2-s.jpg

V Miškolci máte navzdory jeho průmyslové minulosti celkem unikátní možnosti jak strávit svůj volný čas. Nejvýznamněji se na turistice podílí neskrocená příroda Bükkského masívu a Národního parku a jeskyně, které jsou zde pro vášnivé průzkumníky zastoupeny v mnoha zajímavých formách.

v Lillafüredu se kromě královského ubytování můžete pokochat místní přírodou a jeskyněmi nebo se projet dobrodružnou cestou malokolejky, potom všem nesmíte zapomenout také na známé jeskynní lázně v Miškolc-Tapolci.

miskolc-lillafured-s.jpg

Lillafüred

Lillafüred je městská část Miškolce, která nabízí kromě krásné okolní přírody také možnost užít si jízdu malým vlakem, prohlédnout si některou jeskyni nebo projet se člunem na zdejším jezeru.
miskolc-jeskynni-lazne-s.jpg

Jeskynní lázně Miškolc-Tapolca

Jeskynní lázně nabízí nespočet jak venkovních, tak vnitřních bazénů, ohromných jeskynních částí, kde se jak jinak, okoupete k úplnému vykoupání. Lázně jsou otevřeny po celý rok.
miskolc-zoo-s.jpg

ZOO v Miškolci

ZOO v Miškolci téměř splývá s přírodou, takže si zde můžete prohlédnout faunu a flóru v její co možná nejpřirozenější podobě.

Warning: include(parts/budapesthotelstart.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/nagyahu1/public_html/budapest/parts/ibudapest-cz-bottom.php on line 1

Warning: include(parts/budapesthotelstart.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/nagyahu1/public_html/budapest/parts/ibudapest-cz-bottom.php on line 1

Warning: include(): Failed opening 'parts/budapesthotelstart.php' for inclusion (include_path='.:/opt/remi/php56/root/usr/share/pear:/opt/remi/php56/root/usr/share/php:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/nagyahu1/public_html/budapest/parts/ibudapest-cz-bottom.php on line 1
Copyright © 2006-2021, iBudapest